Перші абоненти на Херсонщині уже почали отримувати електропостачання.
Перші абоненти на Херсонщині уже почали отримувати електропостачання.
Енергетики почали ремонтні роботи електричних мереж у Херсоні.
Енергопостачання обіцяють відновити протягом кількох годин.
Окупанти атакували один з об'єктів енергопостачання у регіоні.
У Херсоні без електрики залишилось 3842 споживачі. Загалом в області без світла понад 25 тис. абонентів у 45 населених пунктах.
Споживання електроенергії зросло на 5% порівняно з попереднім днем.
Місто Родинське Донецької області залишається без світла вже три тижні.
На ранок без електропостачання залишаються 517 населених пунктів.
росія століттями брехала про Мазепу, але ця брехня програла, заявив президент Володимир Зеленський
Президент привітав українців з Днем Конституції 28 червня
На ранок зафіксовано влучання ракети і 14 дронів-камікадзе на 11 локаціях
Ми використовуємо cookies для забезпечення роботи сайту, аналітики та показу вбудованого контенту (наприклад, відео з YouTube). Продовжуючи перегляд, ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності
Введіть вище та натисніть Enter для пошуку. Натисніть Esc, щоб скасувати.