Мастило з машинного залу підірваної росією Каховської ГЕС рухається у напрямку Чорного моря.
Окупанти атакували цивільні об'єкти в Одесі з моря.
На узбережжі Чорного моря в Одеській області взяли проби води, фахівці під час перевірки виявили сальмонелу та кишкову інфекцію.
На одеське морське узбережжя із затопленої Херсонської області почало виносити змій.
Ворог вивів у Чорне море один ракетоносій.
Ліжка, вбиральні, каркаси будинків та дахи - все це приносить до узбережжя Одеси після підриву росіянами Каховської ГЕС.
Корабельне угруповання ворога складається з 13 одиниць у Чорному морі, і дві одиниці в Азовському.
У Чорному морі знаходиться 10 кораблів російської федерації. Втім, жодного ракетоносія немає, бо окупанти злякались шторму.
Головне
росія століттями брехала про Мазепу, але ця брехня програла, заявив президент Володимир Зеленський
Президент привітав українців з Днем Конституції 28 червня
На ранок зафіксовано влучання ракети і 14 дронів-камікадзе на 11 локаціях