Стало відомо, коли у Києві почнуть вимикати опалення

Стало відомо, коли у Києві почнуть вимикати опалення

Вимикати опалення у Києві планують почати за тиждень-два. Про це заявив мер міста Віталій Кличко в ефірі одного з українських телеканалів.

За його словами, рішення про вимкнення опалення будуть ухвалювати в залежності від погодних умов.

"Ми ретельно слідкуємо за прогнозом погоди. Ми бачили, що цей тиждень був холодний. Наступного тижня також прогнозується низька температура. Тому було прийнято рішення, враховуючи прогноз погоди, не поспішати з вимкненням опаленням. З великою вірогідністю через потепління, через один-два тижні опалення буде вимкнене", - розповів Кличко.

Також мер української столиці наголосив - цей опалювальний сезон став найскладнішим за всю історію Києва.

"Таких викликів у нас ніколи не було, ми боролись для того, щоб забезпечити мешканців електрикою, теплопостачанням, водопостачанням. Мета агресора - геноцид. Тому що як можна залишити мирне населення у мінусову температуру без тепла та електрики", - заявив Кличко.

Як повідомляли “Ми-Україна”, в Міністерстві енергетики заявили, що Україні вдалось стабілізувати енергосистему після численних російських атак із застосуванням крилатих ракет та ударних дронів. Опалювальний сезон 2022/23 країна завершує з профіцитом потужності у системі.

Раніше голова правління НАК "Нафтогаз України" Олексій Чернишов заявив, що у шести регіонах розпочалося відключення споживачів від опалення. Йдеться про Херсонську, Одеську, Миколаївську, Дніпропетровську, Волинську та Вінницьку області. Вимикати опалення раніше від запланованого терміну почали, бо це дозволяють зробити погодні умови.

Головне