Збірна України з футболу зіграла внічию зі збірною Чехії

Національна збірна України з футболу, у понеділок, 14 жовтня зіграла внічию з командою Чехії у 4-му турі Ліги націй УЄФА, матч, у Вроцлаві, завершився з рахунком 1:1. Про це повідомляє офіційний сайт УЄФА.

На 18-й хвилині Лукаш Черв відкрив рахунок для Чехії після подачі з кутового, а вже на 53-й хвилині Артем Довбик зрівняв рахунок, реалізувавши пенальті.

Після цього матчу в України чотири очки, у Чехії - сім, у Грузії та Албанії - шість.

Наступний матч збірної України відбудуться 16 листопада Грузія - Україна (Батумі) та 19 листопада Албанія - Україна (Тирана).

Ці ігри стануть вирішальними для команди Сергія Реброва у боротьбі за збереження місця у Лізі.

Нагадаємо, збірна України з футболу проведе матч проти Чехії у Лізі націй. Гра відбудеться у польському Вроцлаві о 21:45 за київським часом.

Як писали "Ми-Україна" раніше, українська асоціація футболу (УАФ) оголосила про початок співпраці з компанією Adidas, яка стане ексклюзивним постачальником форми для всіх українських збірних команд.