Росіяни ще не готові “здати” Путіна: експерт розповів про внутрішній тиск у рф

У росії поки що недостатньо внутрішнього тиску, аби російського президента Володимира Путіна “здали” під міжнародний трибунал свої ж прихильники.

Про це заявив доктор політичних наук, експерт аналітичного центру “Об’єднана Україна” Ігор Петренко в ефірі марафону “Єдині новини” на телеканалі “Ми-Україна”.

“Має бути якась альтернатива, злами чи якась тривожна ситуація – коли Україна почне контрнаступ, і коли військова ситуація буде доволі складною. Це буде порушувати інші питання, буде накладатися. Еліта в росії хоче більш-менш нормального життя. Вони будуть розуміти, що рух з Путіним – це рух до ізоляції, складних внутрішніх проблем, фактично до Радянського Союзу, можливість репресій. Це може впливати, особливо коли буде альтернатива”, – зазначив Петренко.

На думку експерта аналітичного центру, станом на зараз вірогідність того, що Володимира Путіна віддадуть свої – низька. Однак не можна виключати, що така можливість досі існує.

Як повідомляли “Ми-Україна” раніше, у п’ятницю, 17 березня, Міжнародний кримінальний суд видав ордер на арешт російського президента Володимира Путіна. Також видано ордер на арешт уповноваженої президента росії з прав дитини Марії Олексіївни Львової-Бєлової. У своїй заяві МКС зазначив, що є “розумні підстави” вважати, що російський лідер “несе кримінальну відповідальність” за “воєнний злочин у вигляді незаконної депортації населення (дітей) і незаконного переміщення населення (дітей) з окупованих територій України до російської федерації”.

Крім того, президент Сполучених Штатів Джо Байден назвав сильним кроком рішення Міжнародного кримінального суду в Гаазі видати ордер на арешт Путіна у зв’язку з тим, що рф чинить на території України.

Головне