На прямому звʼязку зі студією каналу "Ми - Україна" з Марією Скибою та Костянтином Лінчевським – голова Миколаївської ОВА Віталій Кім. Поговорили про ситуацію на Миколаївщині.
![](https://i3.ytimg.com/vi/u1quhgk6SF4/maxresdefault.jpg)
На прямому звʼязку зі студією каналу "Ми - Україна" з Марією Скибою та Костянтином Лінчевським – голова Миколаївської ОВА Віталій Кім. Поговорили про ситуацію на Миколаївщині.
Окремо було розглянуто ситуацію на Покровському напрямку в Донеччині.
Українські енергетики накопичили значний досвід балансування енергосистеми.
Цього ж дня суд обиратиме запобіжний захід підозрюваному
Введіть вище та натисніть Enter для пошуку. Натисніть Esc, щоб скасувати.