Героєм проєкту НЕЗЛАМНІ з Оленою Чабак на медіаплатформі "Ми – Україна" став Владислав Жайворонок, боєць полку "Азов", він захищав Маріуполь і Азовсталь, а також витримав місяці російського полону.
![](https://i3.ytimg.com/vi/dCMZC8k5-Sc/maxresdefault.jpg)
Героєм проєкту НЕЗЛАМНІ з Оленою Чабак на медіаплатформі "Ми – Україна" став Владислав Жайворонок, боєць полку "Азов", він захищав Маріуполь і Азовсталь, а також витримав місяці російського полону.
Окремо було розглянуто ситуацію на Покровському напрямку в Донеччині.
Українські енергетики накопичили значний досвід балансування енергосистеми.
Цього ж дня суд обиратиме запобіжний захід підозрюваному
Введіть вище та натисніть Enter для пошуку. Натисніть Esc, щоб скасувати.