На прямому звʼязку зі студією каналу "Ми-Україна" з Сергієм Чернишовим та Микитою Міхальовим - Світлана Гринчук, заступниця міністра енергетики України. Поговорили про атаки росіян на українську енергосистему.
![](https://i3.ytimg.com/vi/umbmJ38Wds4/maxresdefault.jpg)
На прямому звʼязку зі студією каналу "Ми-Україна" з Сергієм Чернишовим та Микитою Міхальовим - Світлана Гринчук, заступниця міністра енергетики України. Поговорили про атаки росіян на українську енергосистему.
Окремо було розглянуто ситуацію на Покровському напрямку в Донеччині.
Українські енергетики накопичили значний досвід балансування енергосистеми.
Цього ж дня суд обиратиме запобіжний захід підозрюваному
Введіть вище та натисніть Enter для пошуку. Натисніть Esc, щоб скасувати.