На прямому звʼязку зі студією каналу "Ми - Україна" з Вікторією Малосвітною та Богданом Машаєм – Сергій Братчук, речник оператвного штабу Одеської обласної військової адміністрації. Поговорили про ситуацію в Одесі та області.
![](https://i3.ytimg.com/vi/vB9gSvpsnVU/maxresdefault.jpg)
На прямому звʼязку зі студією каналу "Ми - Україна" з Вікторією Малосвітною та Богданом Машаєм – Сергій Братчук, речник оператвного штабу Одеської обласної військової адміністрації. Поговорили про ситуацію в Одесі та області.
Окремо було розглянуто ситуацію на Покровському напрямку в Донеччині.
Українські енергетики накопичили значний досвід балансування енергосистеми.
Цього ж дня суд обиратиме запобіжний захід підозрюваному
Введіть вище та натисніть Enter для пошуку. Натисніть Esc, щоб скасувати.