В тимчасово окупованому Мелітополі палало підприємство окупантів, а у Бердянську склади. Логістичні шляхи під ворога під контролем ЗСУ. Про це заявив міський голова Мелітополі Іван Федоров в ефірі "Ми-Україна".
![](https://i3.ytimg.com/vi/tvI7AFf7hnA/maxresdefault.jpg)
В тимчасово окупованому Мелітополі палало підприємство окупантів, а у Бердянську склади. Логістичні шляхи під ворога під контролем ЗСУ. Про це заявив міський голова Мелітополі Іван Федоров в ефірі "Ми-Україна".
Окремо було розглянуто ситуацію на Покровському напрямку в Донеччині.
Українські енергетики накопичили значний досвід балансування енергосистеми.
Цього ж дня суд обиратиме запобіжний захід підозрюваному
Введіть вище та натисніть Enter для пошуку. Натисніть Esc, щоб скасувати.