Героєм проєкту НЕЗЛАМНІ з Оленою Чабак на медіаплатформі "Ми – Україна" став Олександр Мартинцов. Він дитячий хірург який продовжував рятувати життя в Маріуполі, навіть коли втратив усе.
![](https://i3.ytimg.com/vi/M9eHdrwUK68/maxresdefault.jpg)
Героєм проєкту НЕЗЛАМНІ з Оленою Чабак на медіаплатформі "Ми – Україна" став Олександр Мартинцов. Він дитячий хірург який продовжував рятувати життя в Маріуполі, навіть коли втратив усе.
Окремо було розглянуто ситуацію на Покровському напрямку в Донеччині.
Українські енергетики накопичили значний досвід балансування енергосистеми.
Цього ж дня суд обиратиме запобіжний захід підозрюваному
Введіть вище та натисніть Enter для пошуку. Натисніть Esc, щоб скасувати.