На зв'язку зі студією телеканалу "Ми-Україна" - Юлія Усенко, керівниця Департаменту із захисту інтересів дітей та протидії насильству Офісу Генерального прокурора України. Тема обговорення: резонансна справа щодо ґвалтуванням дівчинки на Закарпатті.
![](https://i3.ytimg.com/vi/g-mGaLLajI0/maxresdefault.jpg)
На зв'язку зі студією телеканалу "Ми-Україна" - Юлія Усенко, керівниця Департаменту із захисту інтересів дітей та протидії насильству Офісу Генерального прокурора України. Тема обговорення: резонансна справа щодо ґвалтуванням дівчинки на Закарпатті.
Окремо було розглянуто ситуацію на Покровському напрямку в Донеччині.
Українські енергетики накопичили значний досвід балансування енергосистеми.
Цього ж дня суд обиратиме запобіжний захід підозрюваному
Введіть вище та натисніть Enter для пошуку. Натисніть Esc, щоб скасувати.