Член ради Нацбанку України, доктор економічних наук Василь Фурман відповідає на всі питання про стрибки долара. Гривня набирає стабільності, а долар обіцяє вирости. Що насправді чекати від курсу валют - дізнайтесь в прямому ефірі!
![](https://i3.ytimg.com/vi/S8817B_OJV4/maxresdefault.jpg)
Член ради Нацбанку України, доктор економічних наук Василь Фурман відповідає на всі питання про стрибки долара. Гривня набирає стабільності, а долар обіцяє вирости. Що насправді чекати від курсу валют - дізнайтесь в прямому ефірі!
Окремо було розглянуто ситуацію на Покровському напрямку в Донеччині.
Українські енергетики накопичили значний досвід балансування енергосистеми.
Цього ж дня суд обиратиме запобіжний захід підозрюваному
Введіть вище та натисніть Enter для пошуку. Натисніть Esc, щоб скасувати.