99% житлового фонду Часового Яру пошкодили або ж зруйнували окупанти. Вони щодня накривають місто хаотичним вогнем з артилерії та РСЗО. Про це начальник міської військової адміністрації Часового Яру Сергій Чаус.
![](https://i3.ytimg.com/vi/XzKqB0extb8/maxresdefault.jpg)
99% житлового фонду Часового Яру пошкодили або ж зруйнували окупанти. Вони щодня накривають місто хаотичним вогнем з артилерії та РСЗО. Про це начальник міської військової адміністрації Часового Яру Сергій Чаус.
Окремо було розглянуто ситуацію на Покровському напрямку в Донеччині.
Українські енергетики накопичили значний досвід балансування енергосистеми.
Цього ж дня суд обиратиме запобіжний захід підозрюваному
Введіть вище та натисніть Enter для пошуку. Натисніть Esc, щоб скасувати.