Зеленський подякував Стармеру за підтримку України на посаді прем'єра

Зеленський подякував Стармеру за підтримку України на посаді прем'єра
Фото: Zelenskiy/Telegram

Президент Володимир Зеленський висловив вдячність прем’єр-міністру Великої Британії Кіру Стармеру за послідовну підтримку України за час на посаді очільника британського уряду.

Про це він написав у соцмережі Х.

"Кіре, дякую тобі за всю нашу співпрацю, твою підтримку та спільні рішення, які допомогли зробити нашу Європу та наш захист життя сильнішими", - зазначив голова держави.

За його словами, Велика Британія залишається одним із провідних світових лідерів і надійним партнером України.

Зеленський підкреслив, що в Україні високо цінують підтримку з боку Лондона, а всі контакти з британським урядом завжди мають практичний результат і наповнені конкретним змістом.

"Дякую, що ти завжди на зв'язку, завжди залучений і завжди прагнеш робити те, що потрібно і що дійсно допоможе", - зауважив український лідер.

Окремо голова держави побажав успіхів Великій Британії та її громадянам у досягненні національних цілей, наголосивши на впевненості України у міцності британської підтримки. На завершення Зеленський зазначив, що Стармер завжди буде бажаним гостем в Україні.

Як писав "Ми-Україна" раніше, прем'єр Великої Британії оголосив про свою відставку 22 червня.

Головне