Вже друга група українських артилеристів завершує навчання у Британії, - Міноборони

Вже друга група українських артилеристів завершує навчання у Британії, - Міноборони

Ще одна група артилеристів з України - вже друга - перебуває на завершальному етапі навчання у Британії. Про це повідомляє прес-служба Міністерства оборони Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії.

“Українські артилеристи готові вести вогонь із застосуванням британських артилерійських систем озброєння AS90 - друга група українських артилеристів завершує навчання на грізній 155-мм САУ AS90. Програма є частиною незмінного зобов’язання Великої Британії підтримувати Україну в її боротьбі з рф", - йдеться у повідомленні.

Наші захисники успішно опановують САУ AS90 155-го калібру - це гнучка, високоточна сучасна артилерійська система, яка забезпечує броньований захист свого екіпажу, одночасно дозволяючи йому вражати цілі на великій відстані.

Велика Британія у рамках військової допомоги пожертвувала Україні батарею з восьми гармат AS90 у "високій готовності" та ще дві батареї у "різному ступені готовності". Це на додаток до ескадрону танків Challenger 2 з броньованими евакуаційно-ремонтними машинами.

В цілому участь у програмі беруть більш як 1000 британських військовослужбовців. Навчання відбувається на об'єктах британського Міноборони на північному заході, південному заході та південному сході країни.

Нагадаємо, днями Велика Британія оголосила про своє рішення надати Україні снаряди зі збідненим ураном для танків Challenger 2. Такі боєприпаси є більш ефективними для ураження сучасних танків та бронетехніки.

Як писав "Ми-Україна" раніше, упродовж поточного тижня у війні росії проти України загинуло троє польських добровольців

Головне