В Київ прибула урядова делегація Японії: ціль візиту

В Київ прибула урядова делегація Японії: ціль візиту
Фото: x.com/ayano_kunimitsu

До Києва 23 червня з візитом прибула урядова делегація Японії. До її складу увійшли віцеміністр економіки, торгівлі та промисловості Кенджі Ямада і віцеміністерка закордонних справ Аяно Куніміцу, повідомило посольство Японії в Україні.

Під час візиту японські посадовці вже вшанували пам'ять полеглих українців біля Стіни пам'яті поблизу Михайлівського Золотоверхого монастиря.

"Державний міністр економіки, торгівлі та промисловості Ямада та державний міністр закордонних справ Куніміцу прибули до Києва з візитом. Вони поклали квіти до Стіни пам’яті біля Михайлівського монастиря та під час зустрічей підтвердять рішучу підтримку України з боку Японії", - йдеться в повідомленні диппредставництва.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Візи в Японію здорожчають уп'ятеро: нові правила запрацюють з 1 липня

Сама Куніміцу повідомила, що під час поїздки сторони обговорять подальше розширення співпраці між Україною і Японією.

"Разом із заступником міністра торгівлі Ямада обговорюємо поглиблення співпраці з українською стороною у сферах безпеки, економіки, енергетики та багатьох інших напрямках. Будемо докладати всіх зусиль", - написала вона в Х.

Як писав "Ми-Україна" раніше, у травні Україна та Японське агентство міжнародного співробітництва (JICA) підписали нову Грантову угоду в межах Програми екстреного відновлення на суму близько 40 мільйонів доларів. Також минулого місяця Токіо направило персонал до місії НАТО NSATU (Security Assistance and Training for Ukraine) в Німеччині, яка координує військову допомогу та підготовку військових ЗСУ.

Головне