У Путіна лишився місяць, а далі він вже не матиме жодних переваг, - Кузан

У Путіна лишився місяць, а далі він вже не матиме жодних переваг, - Кузан

Російський диктатор Володимир Путін більше не має чим дивувати. Все, що міг, він вже застосував проти Україні за час повномасштабної війни. Орієнтовно з середини весни лідер рф більше не матиме жодних переваг. 

Таку думку в ефірі національного телемарафону “Єдині новини” на каналі “Ми-Україна” висловив голова Українського центру безпеки та співпраці Сергій Кузан.

"Козирів ніяких Путін не має. Все, що він міг застосувати, він вже застосував з лютого минулого року. Отже, на сьогодні його стратегія полягає у погрозах затягування війни. Він вже не говорить, що переможе Україну, а каже про те, що ця війна буде надзвичайно кровопролитна, з великими руйнуваннями та втратами. І це його меседж для Заходу - якщо ви не хочете продовження цих руйнувань, то давайте сідати і домовлятися. Ні нам, ні нашим союзникам це не підходить. Вікно Путіна обмежене - це десь до середини весни - а далі він вже не матиме жодних переваг", - розповів він.

Нагадаємо, британська розвідка напередодні повідомила, що російська армія наразі наступати не може. За її даними, рф вже вдалася до видачі старих запасів боєприпасів, які раніше вважалися непридатними для використання.

Як писав "Ми-Україна" раніше, Одеса та Одеський район постраждали чи не найбільше після численних ворожих ракетних обстрілів. Між тим, регіон вже практично повністю від них оговтався, дефіцит потужності в мережі відсутній.

Головне