Ще більше танків для України: Британія працює над передачею Challenger 2 українським військовим

Ще більше танків для України: Британія працює над передачею Challenger 2 українським військовим

Велика Британія може передати Україні танки Challenger 2, які посилять захист країни від російських окупантів. Про це пише видання Financial Times.

Як відомо, британський уряд наразі працює над реалізацією передачі українським військовим цієї техніки. Зокрема, прем'єр-міністр Великої Британії Ріші Сунак звернувся до міністра оборони країні Бена Воллеса з проханням найближчим часом налагодити контакт з партнерами, щоб "рухатися далі та прискоритися у підтримці України, включаючи надання танків".

У разі успіху таких переговорів та позитивного рішення щодо передачі ЗСУ Challenger 2, це буде вперше, коли Україна отримає від західної країни сучасні важкі бойові танки.

"Ми прискорюємо нашу підтримку України за допомогою військових технологій наступного покоління, які допоможуть виграти цю війну. Очевидно, що бойові танки можуть змінити правила гри для українців", – заявили у британському уряді.

Як раніше повідомляли Ми-Україна, президент Польщі Анджей Дуда у рамках візиту до Львова оголосив про рішення надати українським захисникам роту танків "Леопард"

Крім того, президент Литви Гітанас Науседа повідомив, що його країна посилить українську систему ППО.

Головне