Путін заявив про списання боргів країн Африки на $23 млрд та пообіцяв дати їм ще $90 млн і зброю

Путін заявив про списання боргів країн Африки на $23 млрд та пообіцяв дати їм ще $90 млн і зброю

Російський диктатор Володимир Путін заявив, що загальна сума списаних росією боргів африканських країн наразі складає 23 мільярди доларів. Відповідні дані він навів в ході виступу на засідання російсько-африканського саміту, пише Reuters.

При цьому він не вказав ані період, за який назбиралась оголошена сума, ані країни, яким власне Москва борги списувала.

"Росія бере участь в полегшенні боргового тягаря країн Африки. За останніми даними, на сьогодні загальна сума списаної нами заборгованості становить 23 млрд доларів", - сказав він.

Президент рф також розповів про рішення Кремля надати африканським країнам ще 90 млн доларів на розвиток.

Також на другий день саміту Путін заявив, що рф готова безплатно передати певну кількість зброї до Африки для нібито зміцнення безпеки на континенті та для більш тісної співпраці з африканськими правоохоронними органами та спецслужбами.

Окремо російський диктатор зупинився на "мирній угоді по Україні" та сказав, що ретельно її вивчає.

Як відомо,минулого місяця до Києва з власним баченням "мирного плану" приїздила делегація країн Африки.

Нагадаємо, на російсько-африканський саміт цьогоріч приїхало менше половини африканських лідерів від тієї кількості, які відвідувала попередню таку зустріч. За підрахунками британської розвідки, цього разу на саміт у рф не поїхало понад 20 африканських лідерів.

Як писав "Ми-Україна" раніше, спостерігачі місії МАГАТЕ зафіксували вибухи у районі окупованої росіянами Запорізької атомної електростанції.

Головне