Немає доказів, що Маріуполь відвідав саме Путін, - представник ГУР

Немає доказів, що Маріуполь відвідав саме Путін, - представник ГУР

Немає жодних доказів, що у неділю, 19 березня, саме президент російської федерації Володимир Путін відвідав тимчасово окупований Маріуполь.

Про це розповів представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Андрій Юсов в ефірі марафону "Єдині новини" на телеканалі "Ми-Україна".

"У нас немає жодних доказів, що ця людина була Володимиром Путіним. Чоловік схожий на Володимира Путіна дійсно зафіксований на цих кадрах. Наразі точаться дискусії в експертних середовищах - чи живий Путін? Але якщо він живий, то ми бачимо зустрічі того самого Путіна за довжелезним столом на відстані від живих людей, у нього тремтять руки і багато інших дуже характерних ознак, які добре характеризують самого путіна", - розповів Юсов.

За його словами, серед цих характерних ознак немає "прогулянки вечірнім Маріуполем".

Як повідомляли "Ми-Україна" раніше, президент росії Володимир Путін нібито відвідав тимчасово окупований Маріуполь. Про це писали росЗМІ. На кадрах, які демонструє російська пропаганда – зустріч Путіна та кількох людей, які є нібито жителями Маріуполя, у дворі багатоквартирного будинку. За легендою “мешканці” отримали нове житло в місті. Згодом нібито Путін приїжджає в якусь будівлю. Її пропагандисти Кремля видають за філармонію Маріуполя. Там нібито Путін сів на крісло і прокоментував: “Зручно, гарно”. Це єдині слова російського президента за увесь ролик.

Також координатор зі стратегічних комунікацій Ради національної безпеки при Білому домі Джон Кірбі розповів, що президент росії Володимир Путін під час своєї поїздки до тимчасово окупованого Маріуполя міг особисто побачити, наскільки погано йдуть справи у російських військ в Україні.

Головне