На снарядний голод не схоже: навколо Бахмуту продовжуються інтенсивні бої

На снарядний голод не схоже: навколо Бахмуту продовжуються інтенсивні бої

Битва за Бахмут не припиняється, тривають інтенсивні бойові дії. Попри гучні заяви ватажка "вагнерівців" Євгена Пригожина про нестачу боєприпасів, реальний стан справ на Бахмутському напрямку свідчить про протилежне.

Про це в ефірі марафону "Єдині новини" на телеканалі "Ми-Україна" розповів начальник пресслужби 26 артилерійської бригади ім. генерал-хорунжого Романа Дашкевича Олег Калашніков.

"Ворог не полишає наміру захопити наші позиції. Вони збільшили кількість артилерійських обстрілів. Попри заяви Пригожина, артилерійська компонента у росіян дуже активна, вони намагалися нас "придушити", але їм нічого не вдається. На деяких ділянках наші ЗСУ їх сунуть, а наша артилерія у цьому допомагає", - зазначив він.

Втрати росіян на Бахмутському напрямку вже перевищують 100 000 осіб пораненими та вбитими, при цьому 20 000 - це летальні втрати. Відповідні дані за дев'ять місяців боротьби навів представник Східного угруповання військ ЗСУ полковник Сергій Череватий.

За даними Генштабу, минулої доби українські оборонці відбили понад 42 атаки на чотирьох найгарячіших напрямках – Лиманському, Бахмутському, Авдіївському та Мар’їнському. Упродовж учорашньої бойової доби загальні втрати противника збільшилися ще на 650 бійців. Таким чином від початку повномасштабної війни рф в Україні окупаційне військо втратило понад 195,6 тис. військовослужбовців.

Як писав "Ми-Україна" раніше, через обстріли армії рф частина споживачів шести областей залишається без світла, проте енергетики продовжують роботи з відновлення енергопостачання.

Головне