Міноборони: Понад 1500 військових завершили курс про роботизовані комплекси в Армія+

Міноборони: Понад 1500 військових завершили курс про роботизовані комплекси в Армія+

У травні Міністерство оборони України запустило новий курс про наземні роботизовані комплекси (НРК) у застосунку Армія+. З моменту запуску вже 4000 військових розпочали навчання, з яких 1500 успішно завершили його та отримали сертифікати.

Про це повідомила пресслужба Міноборони.

В оборонному відомстві зазначили, що цей курс виявився одним із найскладніших на платформі, адже успішне завершення фіксується лише у 36% користувачів, тоді як середній показник для інших курсів становить 44%. Попри це, бійці, які пройшли навчання, позитивно оцінюють його - відзначають високий рівень інформативності, актуальність теми та практичну цінність.

В Міноборони наголосили, що курс знайомить з видами НРК, принципами інтеграції в підрозділ, основами техобслуговування та базовими знаннями для майбутніх операторів. Це вже другий курс технічної тематики в Армія+ - першим був курс про БпЛА, який зараз лідирує за популярністю - ним зацікавилися понад 30 000 військових.

За словами заступниці міністра оборони з питань цифровізації Катерини Черногоренко, наземні роботи стали незамінними помічниками на фронті.

"Чудово, що стільки користувачів захотіли дізнатися більше про ці комплекси та опанувати теорію. Продовжимо поповнювати сервіс навчання подібними курсами надалі", - заявила Черногоренко.

Міністерство оборони повідомила, що на сьогодні в Армія+ доступні 12 навчальних курсів. Загалом 100 000 військовослужбовців долучилися до навчання, і вже 45000 з них повністю пройшли хоча б один курс.

Найпопулярніші програми:

  • "Безпілотні системи. Основи БпЛА" - 34 000 користувачів;
  • "Інформаційна стійкість: кібербезпека" - 26 500 юзерів;
  • "Основи зв’язку на полі бою" - 16 300 осіб;

 

Міноборони планує і надалі розширювати платформу новими навчальними матеріалами для посилення технічної підготовки військових.

Як писав "Ми-Україна" раніше, у першому півріччі 2025 року Міноборони забезпечила контрактування 87% від річної потреби ЗСУ в харчових продуктах, одязі та ПММ.

Головне