Британія - перша країна, яка готує українських пілотів за стандартами НАТО, - посол

Британія - перша країна, яка готує українських пілотів за стандартами НАТО, - посол

Велика Британія стала першою країною, яка готує українських пілотів за стандартами НАТО.

Про це повідомив Надзвичайний і Повноважний Посол України у Великій Британії Вадим Пристайко в ефірі марафону "Єдині новини" на телеканалі "Ми-Україна".

"Пілоти надалі зможуть швидко бути перенавченими на конкретну техніку. Якщо остаточне рішення політики приймуть щодо F-16, то ці пілоти, які пройшли курс Британії, швидко їх освоять. І в цьому є роль Британії, яка робить крок вперед", - зазначив посол.

Як повідомляли "Ми-Україна" раніше, Велика Британія, ймовірно, готова відправити Україні ракети дальнього радіусу дії. Втім, остаточного рішення поки що немає. Велика Британія, імовірно, готується передати Україні ракети з дальністю дії до 300 кілометрів. Характеристики свідчать, що мова йде про Storm Shadow. Американське видання із посиланням на британського чиновника пише, що “остаточного рішення ухвалено не було”. Однак повідомлення є суттєвим кроком на шляху до того, щоб Велика Британія сама постачала такі боєприпаси.

Крім того, молодший секретар Міноборони Великої Британії Ендрю Меррісон, відповідаючи на запитання щодо України в Палаті громад, розповів, що близько 14 000 військових Збройних сил України повернулися захищати Україну після навчання у Великій Британії. За його словами, “цілком очевидно”, що Британія є лідером в Європі по кількості навчених солдатів. Він також зазначив, що Британія також допомагає переслідувати воєнні злочини рф.

Головне