Сухий шампунь - справжній порятунок для активних жінок, які банально не завжди мають вільні пів години, аби ретельно вимити голову. Завдяки використанню цього засобу волосся стає більш свіжим, прибирається жирний блиск та надається втрачений об'єм. При цьому, попри зручність засобу, сухий шампунь не може стати повноцінною альтернативою звичайному миттю волосся. Ба більше, може нести й певну небезпеку для здоров'я людини. Детальніше про це в "Ми-Україна".
Сухий шампунь - як це працює
Основна особливість сухого шампуню - це його головний компонент - крохмаль або тальк, який, виступаючи в ролі абсорбента, має властивість поглинати надлишки шкірного сала.
У використанні засіб надзвичайно простий - його просто потрібно розпилити на корені волосся, залишити на кілька хвилин, а після ретельно вичесати гребінцем. В результаті ви отримаєте свіже волосся, ніби лише нещодавно вийшли з душу.
Однак цей ефект є лише зовнішнім. Фактично як бруд, так і жир лишаються на шкірі голові і з часом провокують закупорку пор, подразнюють шкіру та сприяють появі лупи.
Чи можна користуватися часто
Провідні дерматологи не рекомендують користуватися сухим шампунем частіше 1-2 разів на тиждень. До всього, фахівці наголошують на потребі чергувати його з традиційним миттям голови.
У протилежному разі, якщо ви використовуватимете такий засіб занадто часто і при цьому повноцінно не очищатимете шкіру голови і волосся, то волосяні фолікули можуть з часом ослабнути, від чого розпочнеться випадіння волосся, а також втратиться його природний блиск.
Також важливо звертати увагу на склад засобу. Не рекомендується купляти сухі шампуні, що містять агресивні спирти або сильні ароматизатори. Особливо це стосується тих, хто має чутливу чи суху шкіру голови або пошкоджене волосся.
На завершення підкреслимо, що сухий шампунь, на правду, є досить зручним помічником в екстрених ситуаціях. Однак зловживати його використанням не рекомендується.
Для того, щоб зберегти волосся здоровим, блискучим і міцним, мити голову слід традиційним способом, а сухий шампунь залишити як запасний варіант на випадок авралу.
Раніше "Ми-Україна" писав про те, що потрібно робити одразу після фарбування волосся - детальна інструкція по правильному догляду.