В ГУР відповіли, чи можуть морські дрони Magura працювати в Азовському морі

В ГУР відповіли, чи можуть морські дрони Magura працювати в Азовському морі

Українські надводні дрони Magura давно встигли показали себе як ефективна зброя проти російських кораблів у Чорному морі. Чи можна їх застосовувати в акваторії Азовського моря в ефірі "Ми-Україна" розповів представник Головного управління розвідки Міноборони Євген Єрін.

"В даній ситуації скажу так, що "Магура" здатен працювати на будь-якій водній поверхні в радіусі 800 км. Це буде залежати від тої обстановки і тих умов, в яких доведеться працювати. Будь-яке застосування "Магури" це не лише саме бойове застосування, це цілий комплекс заходів, необхідних для успішного виконання завдань. І від виконання кожної складової з цього комплексу залежить те, де і як зможе спрацювати наш дрон" , - зазначив він. 

Як відомо, останніми тижнями росіяни вивели в басейн Азовського моря "досить серйозне ударне угрупування", оскільки у Чорному морі існує висока загроза ураження. Йдеться про як мінімум шість кораблів плюс кораблі забезпечення, наприклад протимінні тральники. В середньому 6-8 російських суден перебуває в Азовському морі. У ВМС ЗСУ вважають, що здійснивши цей крок російські окупанти вирішили, що вони винайшли "безпечну формулу" дій на морі.

Нагадаємо, станом на ранок 27 червня російська федерація тримає три носія ракет "Калібр" на бойовому чергуванні у Чорному та Азовському морях.

Як писав "Ми-Україна" раніше, представник української воєнної розвідки Андрій Юсов повідомив, що облаштовані росіянами бонові загородження в морі не є перепоною для українських надводних безпілотників "Магура". 

Головне