Сектори по всій країні та спеціалізовані мобільні групи - як Нацполіція протидіє домашньому насильству в Україні

Сектори по всій країні та спеціалізовані мобільні групи - як Нацполіція протидіє домашньому насильству в Україні

Правоохоронці постійно вдосконалюють методи та підходи реагування на випадки домашнього насильства. Зокрема, до таких викликів адаптуються і підрозділи правоохоронців.

Про це розповіла заступниця міністра внутрішніх справ Катерина Павліченко в ефірі “Ми- Україна”.

За її словами, в Національній поліції працюють 55 спеціалізованих секторів з протидії саме домашньому насильству по всій Україні. 

“Є також спеціалізовані поліцейські мобільні групи, їх більше 60. Але тут також хотіла би відмітити, що в будь-якому випадку, якщо йде виклик на лінію 102, то якщо навіть не спеціалізована група приїде, то приїде екіпаж поліції, який так само має ті самі повноваження реагувати, припинити і притягнути до відповідальності кривдника, який вчиняє домашнє насильство з метою забезпечити безпеку для потерпілих, в тому числі і для дітей, які нерідко, на жаль, є свідками домашнього насильства", - зазначила Павліченко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Кількість випадків домашнього насильства зросла на 80% порівняно з минулим роком, - Офіс генпрокурора

Нагадаємо, російські окупаційні війська вбили в Україні 585 дітей. Найбільше постраждало дітей: у Донецькій області - 597; Харківській - 459; Херсонській - 184; Дніпропетровській - 184; Київській - 133; Запорізькій - 145; Миколаївській - 117.

Як писав “Ми-Україна”, правоохоронці в Дніпрі затримали злочинну групу, яка викрала 50-річного чоловіка з метою заволодіння його житлом. Організатор “схеми” разом із двома раніше судимими спільниками розробив план заволодіння квартирами соціально вразливих людей.

Головне