Твердження "чи готове суспільство до повернення ветеранів" є неправильним. Адже ветерани - це і є суспільство, а саме та його частина, яка стала на захист країни. Про це в ефірі програми "Незламні" розповів військовослужбовець десантно-штурмових військ Андрій Кучер.
"Відбувається розділення сприйняттів у вихованні. Бо коли ми кажемо "Чи готове суспільство до ветеранів", мене просто коробить. А вибачте, якого дідька. Ветерани це частина суспільства і є. Це та частина, яка стала захищати більшість. Меншість, яка захищає більшість, яке йде помирати заради більшості для повноцінного життя і всіх цих речей. Тому я не згоден з тим, що суспільство взагалі можна розділяти від ветеранів. Ми разом як суспільство маємо готуватися до наслідків війни, в тому числі до повернення ветеранів. Ми разом як суспільство маємо перемагати в цій війні", - наголосив Кучер.
Разом з тим він зазначив, що українці повинні мати розуміння, як ставитися до ветеранів.
"Мене просто вбиває це трактування, що суспільство якось там має готуватися. Якщо хтось дійсно переймається цим питанням, він може зануритися глибше і почитати, як потрібно ставитися до пораненого ветерана, до особи з інвалідністю внаслідок війни, як реагувати на людину, яка присутня поруч з вами, чи потрібно прибрати погляд, коли ви бачите таку люди або наприклад візочника, який хоче заїхати до магазину. От коли люди будуть собі ставити ці питання, вони швидше дійдуть до відповіді", - переконаний військовослужбовець.
Як повідомляли "Ми-Україна", Кабінет міністрів обмежив час лікування українських військових за кордоном. Тепер термін лікування бійців за кордоном не має перевищувати 12 місяців.