Люди починають збиратися у групи для незаконного перетину кордону, - Демченко

Люди починають збиратися у групи для незаконного перетину кордону, - Демченко

В Україні для незаконного перетину кордону ухилянти почали збиратися у групи з 40 і більше людей.

Про це повідомив речник ДПСУ Андрій Демченко в ефірі "Ми-Україна".

За його словами, спроби незаконного перетину кордону фіксуються і на пунктах пропуску. Але більшість таких спроб фіксуються все ж в "зеленій зоні" кордону. Деякі громадяни намагаються підкупити працівників ДПСУ.

"Бачимо зухвалість злочинних груп, які обіцяють людям сприяння у незаконному перетину кордону і беруть за це гроші - вони починають формувати групи з 20-30-40 людей, які одномоментно намагаються максимально близько довести до кордону, звідки вже ті намагаються перетнути кордон. Їх там можуть потім ділити на менші групи або формувати з них кілька деятків осіб, які пробираються до кордону", - сказав він.

Раніше у СБУ підтвердили затримання у Львові експрокурора та його тещі-адвокатки, яка займалася "схемами для ухилянтів". Вартість послуг зловмисників становила до 12 000 доларів США з особи, а загалом вони заробили майже пів мільйона доларів. Схема діяла на території Львівської та Івано-Франківської областей.

Як писав "Ми-Україна" раніше, прикордонники відділення “Грушово” Мукачівського загону затримали чотирьох чоловіків, які намагалися незаконно перетнути кордон з Румунією річкою Тиса.

Головне