В Мінсоцполітики розповіли, як працюватиме система пільг після підвищення тарифів на електроенергію

В Мінсоцполітики розповіли, як працюватиме система пільг після підвищення тарифів на електроенергію

Після підвищення тарифів на електроенергію субсидії для громадян підвищаться автоматично.

Про це заявила перша заступниця міністра соцполітики Дарія Марчак в ефірі телеканалу "Ми-Україна".

"Всі громадяни, які вже отримують субсидії, їм фактично нічого не треба буде робити, тому що субсидії для них підвищаться автоматично. Ми очікуємо, що у випадку підвищення, будуть нові звернення, ми готуємось до цього, працюємо над спрощенням подання субсидій, щоб громадяни могли просто прийти, дати інформацію про членів родини й всю іншу інформацію вже буде збирати уряд", - розповіла вона.

https://weukraine.tv/novi-taryfy-nomerni-znaky-onlajn-narahuvannya-pensij-shho-zminytsya-u-chervni/

Нагадаємо, в Міненерго назвали головну причину підняття тарифів на електроенергію.

“Причина насправді єдина – це обстріли нашої енергосистеми минулої зими. Жодна країна світу з цим не стикалася. Зараз ми бачимо те, що та масштабна кампанія з ремонту і відновлення як генерації, так і мереж, потребує фінансування. Крім того, що нам треба відновлюватись, ми теж втратили велику кількість генеруючих потужностей за допомогою яких ми і підтримували відповідний пільговий тариф”, – пояснив міністр енергетики України Герман Галущенко.

Раніше ми писали, що в Україні зростуть тарифи на електроенергію вже в червні. За ці кошти влада планує відновити зруйновані росією енергетичні об’єкти, які контролює Україна.

“Електроенергія, як і будь-який товар, має свою вартість. Реальна вартість електроенергії в Україні складає від 4 до 6 грн за кіловат, в залежності від географії поставки. Населення, в свою чергу, сплачує або 1,44 грн за кіловат, або 1,68 в залежності від обсягу споживання. Решта покривається коштом державних виробників електроенергії”, – зазначив генеральний директор АТ “Оператор ринку” Олександр Гавва.

Як писав "Ми-Україна" раніше, на Бєлгородщині після обстрілів спалахнула багатоповерхівка.

Головне