Азійські ринки обвалились слідом за американськими, долар продовжує падіння

Азійські ринки обвалились слідом за американськими, долар продовжує падіння

Ринки Азійсько-Тихоокеанського регіону суттєво просіли на торгах 11 квітня після відновлення розпродажу на Уолл-стріт, який викликало підняття тарифної ставки США для Китаю до 145%. Про це пише CNBC.

Азійські фондові індекси падають

  • Японський Nikkei 225 продемонстрував найбільше падіння, втративши 5,46%;
  • Індекс Topix знизився на 5,05%;
  • Австралійський S&P/ASX 200 впав на 2,28%;
  • Південнокорейський Kospi втратив 1,55%; 
  • Акції компаній з малою капіталізацією Kosdaq знизилися на 0,11%.
  • Китайські ринки також опинилися під тиском: індекс Гонконгу Hang Seng знизився на 0,8%, а китайський CSI 300 впав на 0,13%.

Американські фондові ринки

Після зростання на тлі новин про тарифну паузу Трампа усі три основні американські індекси закрилися зниженням:

  • S&P 500 знизився на 3,46% і закрився на позначці 5 268,05,
  • Nasdaq Composite впав на 4,31% і закрився на позначці 16 387,31,
  • Dow Jones Industrial Average впав на 1 014,79 пункта, або на 2,5%, закрившись на позначці 39 593,66.

Долар продовжує падіння

Американська національна валюта продовжила падіння після найсильніших втрат за останні три роки на тлі новин мит США та загострення світової торгової війни.

"Неодноразові зміни тарифної позиції президента Трампа підірвали довіру інвесторів до уряду та економіки США. Розпродажі американських акцій, облігацій і долара свідчать про те, що учасники ринку перерозподіляють свої портфелі з активів у доларах США", - прокоментувала ситуацію стратег Commonwealth Bank of Australia казала Керол Конг.

Навіть валюти ринків, що розвиваються, такі як корейська вона і тайський бат, зросли проти долара. Показник валют ринків, що розвиваються, зріс приблизно на 0,6%, показавши найкращий темп із серпня.

Японська єна зміцнилася до рівня близько 143 за долар у п'ятницю, що є рівнем, небаченим з жовтня. Швейцарський франк досяг найвищого рівня за десятиліття.

Як писав "Ми-Україна" раніше, гендиректор пан-європейської фондової біржі Euronext розповів, що інвестори настільки стурбовані торговельною політикою Трампа, що розпочали переміщення золота зі США до Європи.

Головне